Wyszukiwanie w katalogu:

książek i czasopism      zbiorów graficznych      centralnym NUKAT

Informacja dla studentów I roku wszystkich wydziałów ASP

budynek smolensk9 300Informacja dla studentów I roku wszystkich wydziałów ASP

 

 

 1. Biblioteka Główna Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie mieści się przy ulicy Smoleńsk 9, w budynku dawnego Muzeum Techniczno-Przemysłowego,
  na II piętrze.
 2. Wszystkie informacje o Bibliotece oraz szczegółowe zasady jej funkcjonowania w okresie zagrożenia epidemiologicznego podane są na naszej stronie www  http://bg.asp.krakow.pl
 3. W trudnym czasie pandemii uruchomiona jest obecnie tylko wypożyczalnia: od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 13.00.
 4. Spotkanie ze studentami I roku ASP, organizowane zwykle w październiku w naszej czytelni i mające na celu zapoznanie Państwa z zasadami korzystania ze zbiorów – zostało w bieżącym roku akademickim przesunięte na drugi semestr. Będziemy informować o jego terminie.
 5. Tymczasem już teraz chcielibyśmy zachęcić Państwa do korzystania z wypożyczalni, postaramy się ułatwić dokonanie niezbędnych formalności oraz zamówienie książek.
 6. Co trzeba zrobić, aby pierwszy raz skorzystać z Biblioteki?
  a) wypełnić, podpisać i przesłać w formie skanu lub zdjęcia „Deklarację czytelnika
  Biblioteki ASP w Krakowie” – na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

  b) po otrzymaniu potwierdzenia z naszej strony o otwarciu konta bibliotecznego można składać zamówienie na książki bezpośrednio z katalogu albo na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
  c) termin odebrania zamówionych książek powinien być uzgodniony z bibliotekarzami
 7. W razie trudności służymy wszelką pomocą, prosimy o kontakt, najlepiej poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (12) 292 62 77 wew. 35

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

budynek smolensk9 300